lakýrník, malíř/natěrač, řemeslné a manuální práce, výroba, průmysl a provoz

Lakýrník

Hledáme nového parťáka, který posílí náš tým lakýrníků. Baví Vás práce s barvami? Buďte i Vy u vzniku zajímavých projektů a podílejte se na jejich úspěchu.

Lakýrník

Dosažené vzdělání

Základní vzdělání nebo vyučen v oboru lakýrník, malíř

Místo výkonu práce

Kunovice

Co Vás čeká

  • čistění, odmašťování a ochrana ploch před nátěrem
  • nástřik dílů, komponentů a trupů letadel
  • tmelení a broušení míst s celkovým začistěním, opravy nátěrů
  • obsluha lakovacího boxu a stěny
  • aplikace barev Glasurit
  • vylepování a maskování designu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenost na pozici lakýrníka
  • preciznost, ochota učit se novým věcem
  • praxe s lakováním letadel výhodou, není však podmínkou
  • základní znalost ovládání PC umožňující vedení evidence skladu barev
  • schopnost práce v týmu

Strictly Necessary (Always Active)
Made by Flinch 77
Oops! Something went wrong while submitting the form.